Diecezja Bielsko – Żywiecka zaprasza wszystkich do udziału w wydarzeniach związanych
z organizowanym każdego roku tygodniem z Ewangelią, który w tym roku wypada w dniach
5 – 13 czerwca pod hasłem ” Serca do Serca ” – Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie.
W tym czasie w wielu Kościołach Diecezji organizowane są Adoracje Pana Jezusa .
Taka adoracja odbędzie się i u nas
w Sanktuarium Św. Jakuba w sobotę 13 czerwca w godzinach 20.00 – 21.00
Serdecznie zapraszamy – Pan Jezus ma Ci coś do przekazania.
.
Bractwo Św. Jakuba przy Sanktuarium Św. Jakuba w Szczyrku zaprasza na
RODZINNE PIELGRZYMOWANIE
Małopolską Drogą Św. Jakuba z Bielska do Szczyrku.
Zabierzcie swoje dzieci i wnuki, – trasa nie jest wymagająca ok 16 km w równym terenie.
.
Rozpoczynamy Krótką adoracją pana Jezusa i Koronką do Bożego Miłosierdzia
w Kościele Opatrzności Bożej w Białej o godz 15 00.
Po czym wyruszamy na szlak i planujemy dotrzeć na Adorację
w Sanktuarium Św. Jakuba w Szczyrku na godz 20.00
Lub dojdziemy w trakcie jej trwania.
.
Jeżeli są chętni na wspólny przejazd ze Szczyrku do Bielska to prosimy
zapisywanie się w Szczyrkowskich Kościołach do niedzieli 7 czerwca.
.
NIECH APOSTOŁ WAS PROWADZI
